Водогосподарська обстановка

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 20.04.2017

На основних річках басейну Дніпра – Верхньому Дніпрі, Прип’яті та Десні розвиток весняного водопілля тривав до 14 квітня з підвищенням рівнів води на 1-2 см. 14 квітня на Прип’яті  (в/п Чорнобиль), 17 квітня на Верхньому Дніпрі  (в/п Неданчичі) сформувалися максимальні рівні води водопілля із загальною амплітудою підйому 0,73 м та 1,16 м відповідно, а 18 квітня на Десні (в/п Літки) пройшли максимальні рівні води із загальною амплітудою підйому 0,6-0,7 м (над рівнями на початок водопілля 20-23 лютого), без негативних наслідків.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 13.04.2017

На основних річках басейну Дніпра – Верхньому Дніпрі, Прип’яті та Десні розвиток весняного водопілля уповільнився, рівні підвищувалися 1-2 см за добу чи утримувалися на мало змінних відмітках, відбулося незначне збільшення водності.
На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Горинь, Случ) продовжувався спад весняного водопілля, рівні води знижувалися на 1-12 см, що супроводжувалося зменшення водності.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 06.04.2017

На основних річках басейну Дніпра – Верхньому Дніпрі, Прип’яті та Десні розвиток весняного водопілля уповільнився, рівні підвищувалися 1-2 см за добу та поступово збільшувалася водність.

На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) відбувався спад весняного водопілля, рівні води знижувалися на 1-15 см, що зумовило зменшення водності. Залишається вихід води на заплаву на річці Горинь (в/п Дубровиця) в Рівненській області.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 30.03.2017

На основних річках басейну Дніпра – Верхньому Дніпрі, Прип’яті та Десні тривав розвиток весняного водопілля, рівні підвищувалися 1-7 см за добу та поступово збільшувалася водність.

На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) рівнів води коливалися в межах 1-13 см, що суттєво не вплинуло на зміни водності. Перевищено відмітку виходу води на заплаву на водпостах Сарни (р. Случ) та Дубровиця (р. Горинь) в Рівненській області, Коростень (р. Уж) Житомирської області.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 23.03.2017

На основних річках басейну Дніпра – Верхньому Дніпрі, Прип’яті та Десні тривав розвиток весняного водопілля, рівні підвищувалися на 1-7 см за добу та поступово збільшувалася водність.
На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) з 18 березня відновилося підвищення рівнів води на 1-13 см та збільшилася водність. Перевищено відмітку виходу води на заплаву на водпостах Сарни (р. Случ) та Дубровиця (р. Горинь) у Рівненській області, Коростень (р. Уж) Житомирської області.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 16.03.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Прип’яті та Десні тривав розвиток весняного водопілля, рівні підвищувалися на 1-10 см за добу.
На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) відбувався повільний спад водопілля, це супроводжувалося зниженням рівнів води на 1-19 см та зменшенням водності.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 09.03.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі та Десні тривав розвиток весняного водопілля, рівні підвищувалися 1-11 см за добу, а на Прип’яті добові коливання становили 1-18 см за добу та поступове збільшення водності.
На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) 2 березня сформувалися максимальні рівні весняного водопілля, надалі розпочався спад рівнів води на 2-28 см за добу, на р. Горинь продовжувалось підвищення рівнів води на 1-12 см та збільшення водності.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 02.03.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті, рівні підвищувалися на 1-6 см за добу. В зв’язку з активним таненням снігу, розпочалося поступове збільшення водності.
На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) розпочалося весняне водопілля, що супроводжувалося підвищенням рівнів води на 2-36 см за добу та збільшенням водності.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 23.02.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті, утримувався режим зимової межені з коливанням рівнів 1-6 см за добу.
На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ), за рахунок сніготанення переважали підвищення рівнів води на 1-9 см за добу, з тенденцією до збільшення водності
На притоках Середнього Дніпра (Сула, Псел, Ворскла) відбулося незначне підвищення рівнів води на 1-4 см та збільшення водності

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 16.02.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті, утримувався режим зимової межені з коливанням рівнів на 1-3 см за добу.
На притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) коливання рівнів води становили 1-18 см за добу, з тенденцією до зниження водності.
На притоках Середнього Дніпра (Сула, Псел, Ворскла) рівні залишалися на малозмінних відмітках.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 09.02.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті, утримувався режим зимової межені з коливанням рівнів на 1-3 см за добу.
На притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) коливання рівнів  води складали 1-6 см за добу без суттєвих змін водності.
На притоках Середнього Дніпра (Сула, Псел, Ворскла) рівні залишалися на малозмінних відмітках.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 02.02.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті спостерігався режим зимової межені з коливанням рівнів на 1-4 см за добу, що не спричинило суттєвих змін водності, за виключенням Прип’яті, де водність дещо збільшилася.
На притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) переважали спади рівнів води на 1-6 см за добу.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 26.01.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті спостерігався режим зимової межені з коливанням рівнів на 1-4 см за добу з тенденцією до збільшення водності на річці Десна.
На притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) переважали спади рівнів води на 1-6 см за добу та незначне зменшення водності.
На притоках Середнього Дніпра (Сула, Псел, Ворскла) рівні коливалися в межах 1-5 см за добу.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 19.01.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті спостерігався режим зимової межені з коливанням рівнів 1-15 см за добу з тенденцією до спаду.
На притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) відбувалися коливання рівнів води на 1-8 см за добу та незначне збільшення водності.
На притоках Середнього Дніпра (Сула, Псел, Ворскла) відбулося незначне підвищення рівнів води на 1-6 см за добу, що суттєво не вплинуло на водність.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 12.01.2017

На основних річках басейну Дніпра (Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті) у зв’язку зі зниженням температури та посиленням льодоутворення, розпочався спад рівнів води на 1-19 см за добу та збільшення водності.

На притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) відбувалися коливання рівнів води на   1-13 см за добу та збільшення водності.

На притоках Середнього Дніпра (Сула, Псел, Ворскла) рівні води коливалися в межах 1-4 см за добу.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 05.01.2017

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті переважали підвищення рівнів води на 1-6 см за добу та збільшення водності.
На притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) відбувалися коливання рівнів води на 1-25 см за добу з тенденцією до зниження водності.
На притоках Середнього Дніпра (Сула, Псел, Ворскла) рівні води коливалися в межах    1-4 см за добу без суттєвих змін водності.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 29.12.2016

На основних річках басейну Дніпра - Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті, внаслідок відлиги, відбулися підйоми рівнів на 2-9см за добу та збільшення водності.
На притоках Прип’яті (Турія, Стир, Случ) відмічались  коливання рівнів води 1-11 см за добу з тенденцією до збільшення водності.
На притоках Середнього Дніпра (Сула, Псел, Ворскла) спостерігався малозмінний режим рівнів  без суттєвих змін водності.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 15.12.2016

На основних річках басейну Дніпра (Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті) внаслідок короткочасної відлиги, відмічалися коливання рівнів води на 2-33 см за добу та збільшення водності. На притоках Прип’яті (Турія, Горинь, Стир, Случ) у результаті швидкого танення снігу разом з льодовими явищами відбувалися різкі коливання рівнів води на 1-25 см за добу зі збільшенням водності.

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 09.12.2016

На основних річках басейну Дніпра (Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті) внаслідок процесів льодоутворення, відмічалися коливання рівнів води на окремих ділянках на 2-36 см за добу, проте водність продовжувала поступово знижуватися

Довідка про водогосподарську обстановку в Україні станом на 01.12.2016

На основних річках басейну Дніпра (Десні та Прип’яті) внаслідок опадів та танення снігу відбулося незначне підвищення рівнів на 1-2 см за добу, що майже не вплинуло на водність. На Верхньому Дніпрі розпочався спад невисокого тало-дощового паводку інтенсивністю 1-4 см.
На притоках Прип’яті (Турія, Горинь, Стир, Случ) переважали підвищення рівнів води на 1-12 см за добу, що спричинило збільшення водності.

Сторінки