Регуляторна діяльність

Відбулася зустріч українсько-угорської робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

Протягом 18 – 19 квітня 2017 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах на угорській території відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод.

Анонс про проведення Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на травень 2017 року

27 квітня 2017 року о 16 год. у залі засідань Держводагентства (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8) відбудеться засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на травень 2017 року.
 
Під час зазначеного засідання розглядатиметься інформація Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейнах Дніпра та Дністра у травні 2017 року та обговорюватимуться пропозиції учасників Міжвідомчої комісії щодо узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ у травні 2017 року.

28 квітня 2017 року відбудеться засідання науково-технічної ради Держводагентства

28 квітня 2017 року о 10.00 у залі засідань Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім. Гаркуші М.А. за адресою: м. Київ, вул.

Держводагентство підведе підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І квартал 2017 року

27 квітня 2017 року о 10.00 відбудеться засідання колегії Держводагентства. Під час засідання колегії планується обговорити такі питання:
підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І квартал 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІ кварталі 2017 року;
працездатність зрошувальних систем на умовах державно-приватного партнерства;
заходи щодо запровадження енерго-сервісних договорів Управлінням каналів Інгулецької зрошувальної системи;

Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай

25-26 квітня 2017 року у смт Затока відбудеться нарада Уповноважених у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод.