Новини

Відбулася зустріч українсько-угорської робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

Протягом 18 – 19 квітня 2017 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах на угорській території відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод.

Розпочато еколого-репродукційний попуск з Дністровського водосховища

7 квітня 2017 року у Держводагентстві під головуванням заступника Голови Держводагентства Павла Гвозденка відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режиму роботи Дністровського водосховища з питань проведення еколого-репродукційного попуску з Дністровського водосховища у 2017 році.

Розпочалася промивка річки Інгулець

Промивка річки Інгулець дозволить поліпшити екологічний стан її русла за її течією у чотирьох областях України – Кіровоградській, Дніпропетровській, Миколаївській та Херсонській, а також покращити якість води у Карачунівському водосховищі, яке є джерелом питного водопостачання частини міста Кривий Ріг та інших населених пунктів Криворізького та Широківського районів, за такими показниками як сульфати, сухий залишок, жорсткість та на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи.

Уряд вживає заходів до відновлення державних меліоративних фондів

29 березня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято постанову № 205 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку та поліпшення екологічного стану зрошуваних та осушених систем», яка затвердила механізм використання коштів державного бюджету за бюджетною програмою 2407120 «Розвиток та поліпшення екологічного стану зрошуваних та осушених систем».

У Держводагентстві розпочато заходи в рамках проведення Місячника благоустрою

31 березня 2017 року працівники центрального апарату Державного агентства водних ресурсів приводили до належного естетичного стану приміщення адміністративної будівлі Агентства. За результатами роботи найстаранніших працівників було відзначено Дипломами в номінаціях «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» за кращий кабінет, «Стиль і комфорт» за краще робоче місце, «Галерея квітів» за краще озеленення кабінету.
 

Держводагентством розглянуто стан підготовки до роботи державного водогосподарсько-меліоративного комплексу у вегетаційному періоді 2017 року

30 березня 2017 року під головуванням Голови Держводагентства Ірини Овчаренко відбулося засідання колегії Державного агентства водних ресурсів України, під час якого розглядалися питання про підготовку до роботи державного водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2017 році, зокрема, щодо стану підготовки зрошувальних та осушувальних систем, магістральних каналів; про хід договірної кампанії щодо надання платних послуг з подачі води на полив, заходи щодо енергозбереження та ін.

Держводагентством узгоджено режими роботи дніпровських та дністровських водосховищ на квітень 2017 року

29 березня 2017 року у Держводагентстві під головуванням першого заступника Голови Держводагентства Михайла Хорєва відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на квітень 2017 року, участь у якому взяли представники Держводагентства, Мінприроди, Мінагрополітики, Мінрегіону, ДСНС, Держрибагентства, Держекоінспекції, ВГО «Громада рибалок України», ПАТ «Укргідроенерго», ДП «Енергоринок», ДП «Укрводшлях», Українського центру з контролю та моніторингу захворювань МОЗ, ДП НЕК «Укренерго», Укргідрометцентру, Дніп

Держводагентством спільно з громадськістю, науковцями та учнівською молоддю проведено круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води

23 березня 2017 року Держводагентством проведено круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води, що відбувся під головуванням Голови Держводагентства Ірини Овчаренко, за підтримки Представництва ПРООН в Україні та компанії «Кока-Кола Україна».
Також у заході взяли участь представники Держводагентства, Представництва ПРООН в Україні, компанії «Кока-Кола Україна», водогосподарських організацій, місцевих органів виконавчої влади, науковці, учнівська та студентська молодь, громадськість, засоби масової інформації та інші.

Держводагентством затверджено регламент промивки русла річки Інгулець у 2017 році

Держводагентством, враховуючи гідрологічну та водогосподарську ситуацію, з метою поліпшення якості води у річці Інгулець, Карачунівському водосховищі та на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи і на виконання п. 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №929-р «Про скидання надлишків зворотних вод в р. Інгулець» затверджено регламент промивки русла річки Інгулець у 2017 році.

Відбулося нагородження переможців 8-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»-2016

20 березня 2017 року в приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського відбулась Церемонія нагородження переможців 8-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»-2016 та прес-конференція «Всесвітній день водних ресурсів і роль творчих конкурсів у їх збереженні».

Шановні колеги - водогосподарники!

Від імені колективу Державного агентства водних ресурсів та від себе особисто щиро вітаю вас із Всесвітнім днем води!
Вже понад 20 років світова спільнота щорічно 22 березня присвячує відзначенню Дня води. Це стало гарною традицією і в Україні. Приємно, що з кожним роком все більше екологічно свідомих громадян переймаються питаннями збереження водних ресурсів. Цей День несе в собі наше з вами майбутнє. Адже є ще однією можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість води для всього живого на нашій планеті.

Сторінки