Експертна рада

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держводагентства
від « 16 » 01 2017 №  4
 
 
                                                 СКЛАД експертної ради Державного агентства водних ресурсів України
 
  1
ХОРЄВ Михайло Юрійович
перший заступник Голови
Держводагентства, голова експертної ради
  2
СТРЕЛЕЦЬ Олена Юріївна
завідувач сектору наукового та інформаційного забезпечення,
секретар експертної ради
  3
ГВОЗДЕНКО Павло Валерійович
заступник Голови Держводагентства
  4
АНДРЄЄВ Олександр Вікторович
начальник відділу фінансів управління
економіки, фінансів та інвестицій
  5
АФАНАСЬЄВ Сергій Олександрович
директор Інституту гідробіології НАН
України, д.біол.н., професор (за згодою)
  6
БАБЧУК Валерій Станіславович
начальник  відділу державного обліку водокористування управління водних
ресурсів
  7
ВАСИЛЬЄВ Сергій Васильович
заступник начальника  управління водних
ресурсів  -  начальник відділу режимів
водних об’єктів та моніторингу вод
  8
ВРАДІН Сергій Олександрович
заступник начальника відділу економіки
управління економіки, фінансів
та інвестицій
  9
ГРЕБІНЬ Василь Васильович
професор кафедри гідрології та
гідроекології географічного факультету
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка, д.геогр.н.
(за згодою)
 10
ЗАКОРКО Олена Павлівна
ректор Державного інституту управління та економіки  водних ресурсів, к.е.н.
 11
ЛЕБІДЬ Юлія  Вікторівна
завідувач юридичного сектору
 12
ЛИСЮК Ольга Гаврилівна
начальник управління водних ресурсів
 
 13
МЕЛЬНИК Ніна Іванівна
головний спеціаліст управління
експлуатації водогосподарських систем,
енергозбереження та механізації
 14
МЕЛЬНИЧУК Віктор Павлович
координатор водного напрямку
Всеукраїнської  громадської організації «Національний екологічний центр»
(за згодою)
 15
НАБИВАНЕЦЬ Юрій Богданович
заступник директора з наукових питань Українського гідрометеорологічного
інституту, к.геогр.н. (за згодою)
 16
РОЗГОН Вячеслав Анатолійович
начальник управління експлуатації  водогосподарських систем,
енергозбереження та механізації, к.т.н
 17
СІРИЙ Ігор Володимирович
начальник відділу енергозбереження, механізації та охорони праці управління експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації
 18
ТКАЧУК Сергій Анатолійович
головний спеціаліст відділу економіки управління економіки, фінансів та
інвестицій
 19
ЧИЖИК Олег Анатолійович
директор державного проектно-вишукувального інституту «Укрпівдендіпроводгосп»
 20
ЯКОВЕНКО Юрій Павлович
заступник начальника управління
експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації – начальник відділу насосних станцій та
захисних споруд, к.т.н.