21.08.2017 10:21
 Версія для друку

Протокол засідання колегії Держводагентства № 3

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
 
ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ
 
11 серпня 2017 року                                                                                       № 3
 
м. Київ
 
Головувала: голова колегії, Голова Агентства І.Овчаренко.
Присутні: члени колегії, запрошені особи – керівники обласних та басейнових управлінь водних ресурсів, управлінь каналів, представники структурних підрозділів апарату Агентства (за списком).
Усього 72 особи.
Порядок денний засідання додається.
 
1. Про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І півріччя 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2017 року (проект наказу «Про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І півріччя 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2017 року» додається)
СЛУХАЛИ:
 
М.Хорєва – першого заступника Голови Держводагентства,
С.Письменного – начальника Південно-Бузького БУВР,
О.Гордійка – начальника Сумського облводресурсів,
І.Андрієнка – начальника Херсонського облводресурсів,
О.Романенка – начальника УПКК.
ВИСТУПИЛИ:  І.Овчаренко, С.Кондрюк, Л.Ткаченко.
Голова Держводагентства І.Овчаренко інформувала присутніх про виконання першочергових завдань водогосподарської галузі, а саме створення нормативної та методологічної бази для впровадження інтегрованого управління водними ресурсами.
Перший заступник Голови Агентства М.Хорєв зупинявся на окремих аспектах експлуатаційної діяльності водогосподарських організацій, а саме проведенні поливної кампанії, оптимізації звітності, бюджетному фінансуванні, впровадженні енергосервісних договорів, електронного документообігу як у Держводагентстві, так і у водогосподарських організаціях. Разом з тим, акцентував увагу на конкретних завданнях найближчої перспективи, зокрема, ефективному використанні техніки, економії енергоресурсів тощо.
Керівники водогосподарських організацій доповідали про практичні заходи з реалізації державної політики у сфері водного господарства у конкретних басейнах річок.
ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І півріччя 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2017 року взяти до відома.
2. Управлінню економіки, фінансів та інвестицій Держводагентства (Комаха) доопрацювати проект наказу «Про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І півріччя 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2017 року» з урахуванням зауважень, висловлених членами колегії, та подати його на затвердження.
3. Керівникам структурних підрозділів апарату Агентства та водогосподарських організацій взяти до неухильного виконання доопрацьований наказ Держводагентства «Про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І півріччя 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2017 року».
 
2. Про проведення робіт з розчистки та регулювання русел річок з урахуванням інвестиційної складової (довідка додається)
СЛУХАЛИ:
 
О.Лисюк – начальника упрводресурсів Держводагентства,
В.Чіпака – начальника БУВР Тиси,
Р.Михайлюка – начальника Івано-Франківського облводресурсів, В.Боровця  – заступника начальника Дністровсько-Прутського БУВР,
О.Цюру – в.о. начальника Львівського облводресурсів.
ВИСТУПИЛИ: І.Овчаренко, М.Хорєв, О.Кисіль, В.Фомичов.
Доповідачами детально та практично окреслено спектр проблемних питань на гірських річках України. Також окремо зупинялися на міжнародному досвіді європейських країн у вирішенні проблемних питань, пов’язаних з розчисткою та регулюванням русел річок.
ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію про проведення робіт з розчистки та регулювання русел річок взяти до відома.
         2. Упрводресурсів Держводагентства разом з керівниками водогосподарських організацій західного регіону до 31.08.2017 внести пропозиції щодо утворення робочої групи з детального опрацювання питання проведення робіт з розчистки та регулювання русел річок.
 
3. Різне
СЛУХАЛИ:  М.Хорєва – першого заступника Голови Держводагентства.
ВИСТУПИЛИ: І.Овчаренко, О.Андрєєв.
ВИРІШИЛИ:
1. Порушити клопотання перед Кабінетом Міністрів України щодо  відзначення Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Чабан Наталії Олегівни - головного спеціаліста відділу організаційно-аналітичного забезпечення Управління експертної роботи та організаційно-аналітичного забезпечення Міністерства екології та природних ресурсів України за вагомий особистий внесок у безпосередню взаємодію Мінприроди та Держводагентства з питань діяльності водогосподарської галузі, активну громадську позицію, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків.
2. Секретарю колегії внести зміни до персонального складу колегії, зокрема включивши начальника Київводресурсів М.Урупу.
 
Голова колегії, Голова Агентства І.Овчаренко
 
Протокол вела секретар колегії В.Ковтуненко