12.11.2017 10:22
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у вересні 2017 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 23 запити на отримання публічної інформації. З них 9 запитів надійшло від громадян, 12 - від юридичних осіб, решта - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 7 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 10 отримано поштою, 4 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 1 – за телефоном та 1 - нарочно.
11 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 12 перенаправлено від інших органів виконавчої влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України (3), Мінприроди (5), Держгеонадра (2), Держстат (1), Херсонська ОДА (1).
У запитах, отриманих протягом звітного періоду, порушувалися в основному, питання, які стосувалися заповнення звітів про використання води та отримання дозволів на спецводокористування, постів моніторингу водних об"єктів тощо.
Окрім цього, запитувачів цікавила інформація, що стосувалася екологічного стану водних ресурсів країни (зокрема, річок Дніпро, Ірпінь, Горенка (Київська область), Інгулець), громадської ради при Держводагентстві та її персонального складу, а також інформація щодо прийомних днів Голови та його заступників, порядку реєстрації на прийом, заробітної плати та премій керівництва за 2016-2017 роки.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.