22.06.2017 17:40
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у травні 2017 року

Протягом травня 2017 року до Держводагентства надійшло 11 запитів на отримання публічної інформації. З них 6 запитів надійшло від громадян, 3 - від юридичних осіб, 2 - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 1 запит отримано поштою, 5 надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства та 1 отримано через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 4 прийнято за  телефоном.
8 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 3 перенаправлено від інших органів виконавчої влади (Секретаріату Кабінету Міністрів України (1), Мінприроди (2).
У запитах, отриманих протягом звітного періоду, порушувалися в основному, питання, які стосувалися обліку водокористування та державного водного кадастру, паспортизації річок та інвентаризації меліоративних систем, а також порядку виготовлення паспортів водних об’єктів.
Окрім цього, запитувачі цікавилися інформацією щодо впливу діяльності Рівненської АЕС на р. Стир та Хмельницької АЕС на р. Горинь тощо.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.