03.05.2017 12:37
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у квітні 2017 року

Протягом квітня 2017 року до Держводагентства надійшло 19 запитів на отримання публічної інформації. З них 8 запитів надійшло від громадян, 7 - від юридичних осіб, 4 - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 1 запит отримано поштою, 9 надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства та 6 отримано через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 2 отримано нарочно та 1 прийнято по телефону.
9 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 10 перенаправлено від інших органів виконавчої влади (Секретаріату Кабінету Міністрів України (3), Мінприроди (7).
У запитах, отриманих протягом звітного періоду, порушувалися в основному, питання, які стосуються якісного стану водних ресурсів та стану прибережних захисних смуг. Так, зокрема, це були питання щодо екологічного стану водних ресурсів р. Дніпро та Південний Буг та інші.
Окрім цього, запитувачі цікавилися інформацією щодо проведення Держводагентством публічних закупівель та формування тематики на проведення наукових досліджень та звітом Агентства про використання бюджетних коштів за 2016 рік.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.