17.08.2017 09:44
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у червні 2017 року

Протягом червня 2017 року до Держводагентства надійшло 23 запити на отримання публічної інформації. З них 7 запитів надійшло від громадян, 13 - від юридичних осіб, 3 - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 3 запити отримано поштою, 16 надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства та 2 отримано через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 1 прийнято за  телефоном та 1 нарочно.
18 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 5 перенаправлено від інших органів виконавчої влади (Секретаріату Кабінету Міністрів України (1), Мінприроди (2), Держрибагентства (1).
У запитах, отриманих протягом звітного періоду, порушувалися в основному, питання, які стосувалися порядку отримання паспортів водних об’єктів, видачі дозволів на спецводокористування та проведення робіт на землях водного фонду.
Окрім цього, запитувачів цікавила інформація щодо екологічної оцінки стану водних ресурсів України (зокрема, річок Случ та Жуляни (Желянь), Дністровського лиману), обсягу загальнодержавного споживання води з мережі централізованого водопостачання протягом року та ін.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.