21.09.2017 09:20
 Версія для друку

При Держводагентстві сформовано новий склад громадської ради

news-image
21 вересня 2017 року у Держводагентстві відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.
Участь в установчих зборах взяли представники екологічних, природоохоронних, аграрних та профспілкових громадських організацій.
Представники інститутів громадянського суспільства розпочали захід хвилиною мовчання, вшанувавши пам'ять Ярослава Мовчана – голови Національного екологічного центру України.
Андрій Неліпа ознайомив присутніх з роботою попереднього складу громадської ради при Держводагентстві протягом 2015-2017 років та з роботою ініціативної групи з підготовки установчих зборів.
Разом з тим, Андрій Неліпа подякував за плідну та ефективну роботу секретаріату громадської ради при Держводагентстві та всім членам громадської ради попереднього складу.
Присутніми під час бурхливої дискусії визначено кількісний та персональний склад громадської ради при Держводагентстві. Так, 27 інститутів громадянського суспільства подали документи для участі в установчих зборах. Безпосередню участь у заході взяли представники 23 громадських організацій.
Відповідно на установчих зборах більшістю голосів було визначено, що кількісний склад громадської ради становитиме 27 осіб. Персональний склад громадської ради було обрано одноголосно у кількості 23 осіб, тобто всіх представників громадських організацій, що брали участь в установчих зборах, було обрано до персонального складу громадської ради при Держводагентстві.
Після установчих зборів проведено перше засідання громадської ради при Держводагентстві, на якому було обрано голову громадської ради при Держводагентстві, його заступників та секретаря.
За результатами голосування, головою громадської ради при Держводагентстві обрано Лілію Гричулевич – представника громадської організації «Чорноморський жіночий клуб»; заступниками голови – Андрія Неліпу – президента Всеукраїнської громадської організації «Громада Рибалок України» та Віктора Мельничука – члена Ради Національного екологічного центру України; секретарем – Віту Ковтуненко – начальника відділу зв’язків з громадськістю та документообігу Держводагентства.
Також членами громадської ради були висловлені побажання щодо актуалізації Положення про громадську раду при Держводагентстві та пропозиції щодо її роботи у подальшому.
Наприкінці засідання перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв подякував членам громадської ради попереднього складу за співпрацю та привітав новообраних членів громадської ради при Держводагентстві. Михайло Хорєв зазначив, що фахівці Держводагентства усіляко сприяють належному функціонуванню громадської ради, беруть участь у всіх її засіданнях результатом чого є конструктивний діалог громадськості та державних службовців.