01.08.2017 17:26
 Версія для друку

Повідомлення про порядок подання заяв для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України

Ініціативна група з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України (надалі – ініціативна група), керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Державного агентства водних ресурсів України, налагодження ефективної взаємодії Державного агентства водних ресурсів України з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики розпочинає роботу по формуванню нового складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України.
 
Запрошуємо інститути громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Держводагентства, які зареєстровані відповідно до чинного законодавства України, делегувати своїх представників для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України, які будуть проведені 21 вересня 2017 р. о 14 годині.
 
Місце проведення установчих зборів: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, 3 поверх, зала засідань (приміщення Державного агентства водних ресурсів України). Реєстрація учасників установчих зборів: з 13:00 до 13:45.
 
Новий склад громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування. У разі надходження більше ніж 35 заяв від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах, обрання членів буде проводитися за допомогою онлайн голосування.
 
Для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана та засвідчена уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються нижченаведені, засвідчені в установленому порядку, документи:
 
- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
- копії виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та статуту (положення) інституту громадянського суспільства;
- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази  персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
 
Склад ініціативної групи:
  1. Неліпа Андрій Володимирович – голова ініціативної групи.
  2. Мельничук Віктор Павлович – член ініціативної групи.
  3. Цвєткова Ганна Максимівна – член ініціативної групи.
  4. Ковтуненко Віта Анатоліївна – член ініціативної групи.
  5. Лебідь Юлія Вікторівна – член ініціативної групи.
  6. Сімкова Євгенія Євгенівна – секретар ініціативної групи.
Документи надавати ініціативній групі за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8.
 
Прийом документів здійснюватиметься у пн. – чт. з 09:00 до 18:00 та у пт. з 09:00 до 16:45  з 7 по 21 серпня 2017 р. включно (крім вихідних та святкових днів).
 
Відповідальна особа за прийом документів: Сімкова Євгенія Євгенівна – головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу Державного агентства водних ресурсів України (тел./факс (044) 246-71-40, е-mail: scwm@scwm.gov.ua).
 
Текст зазначеного повідомлення затверджено на засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.