01.11.2017 12:28
 Версія для друку

Сіверський Донець – очима молоді

news-image
З 2007 року серед дітей та молоді Донецької, Луганської та Харківської областей проводиться творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді».
Його організаторами незмінно виступають Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження».
Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю. 
Творчий погляд на світ очима юності і дитинства розкривають конкурсні роботи у 6-ти номінаціях: фотографії, малюнки, поетичні і прозові твори, вироби з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки. 
Цього року на конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» надійшло близько 1150 творчих робіт з трьох областей України – Харківської, Донецької і Луганської.
Всі роботи були розглянуті комісією та по кожній області було визначено переможців (протокол комісії з оцінювання http://www.sdbuvr.slav.dn.ua/UA/anons.htm).
Урочисте нагородження учасників конкурсу по Донецькій області відбулось 30 жовтня в Центрі культури і довкілля м. Слов'янська.
У Донецькій області учасники отримали дипломи переможців конкурсу за І, ІІ або ІІІ призові місця у шести номінаціях та цінні подарунки. Загалом було нагороджено понад 200 дітей.
Виставка творчих робіт конкурсантів з Донецькій області працюватиме у виставкових залах Центру культури і довкілля м. Слов’янськ до 2 листопада.
Урочисте нагородження переможців та призерів по Луганській області відбудеться 14 листопада в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю, а по Харківській області – 22 листопада в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».