13.09.2017 12:46
 Версія для друку

Ірина Овчаренко провела робочу зустріч з водогосподарниками Львівщини

news-image
12 вересня 2017 року у м. Львів Голова Держводагентства Ірина Овчаренко провела робочу зустріч з працівниками Львівського обласного управління водних ресурсів.
Під час зустрічі Голова Агентства детально зупинилася на основних питаннях, пов’язаних з розробкою водного кадастру. Інформувала про вже розпочатий проект з розробки геопорталу «Водні ресурси України». Геопортал міститиме інформацію про розташування та межі поверхневих водних об’єктів всіх районів річкових басейнів. Зокрема, конкретні дані про річки довжиною від 10 км, водосховища, озера і ставки площею від 0,5 кв.км), адміністративні межі суббасейнів, водогосподарських ділянок тощо.
Націлювала львівських колег на активну подальшу співпрацю апарату Агентства та регіональних водогосподарських організацій, адже найбільше навантаження при реалізації цих завдань буде саме на них. Адже вони, відповідно до європейських вимог, практично будуть визначати всі елементи гідрографії річок, починаючи від витоку і по всій протяжності річки, самотужки наносити на карти ці дані. Ці актуальні і сучасні дані необхідні для прийняття управлінських рішень і роль кожного співробітника у цьому процесі є вагомою та важливою.