22.12.2017 22:35
 Версія для друку

Ірина Овчаренко: 2017 рік - багато зроблено та багато попереду. Ми працюємо розвиваючись

news-image
На цьому, 21 грудня Голова Держводагентства Ірина Овчаренко акцентувала увагу під час наради з керівниками водогосподарських організацій України.
Зокрема, було детально проаналізовано платні послуги, що надаються водогосподарськими організаціями та чинники, що впливають на їх надання. Окремо закцентовано увагу на дотриманні бюджетного законодавства, недопущенні нарощування заборгованостей, ґрунтовному та якісному формуванні фінансових документів, зміцненні фінансової дисципліни. Адже чітке виконання кожним співробітником своїх функцій дає можливість раціонально витрачати робочий час та працювати на перспективу, реалізовувати заходи для спільного подальшого розвитку галузі.
Окремо зупинялись на проблемних питаннях формування вартості послуг, пов’язаних з подачею води на зрошення.
Вислухавши окремі бачення представників водогосподарських організацій Південного регіону, Іриною Овчаренко, запропоновано змінювати неефективні підходи, апробовувати нові та не забувати про обмін досвідом з колегами з сусідніх регіонів. Також присутні колеги активно дискутували про законодавчі зміни, що вступають в силу з 1 січня 2018 року.
Підсумовуючи засідання, Ірина Овчаренко спонукала колег не зупинятись на досягнутих результатах, а впевнено рухатись у напрямку розвитку. Адже ті справи, які були реалізовані нами разом у 2017 році, були амбітними та стали реальністю. Це і зміни у законодавстві щодо дозволів на спеціальне водокористування, значний перелік документів, які допомагають реалізовувати басейновий принцип управління водними ресурсами за європейськими стандартами. Кожен цей реальний документ, за собою містить працю значної кількості людей, їх бажання працювати на результат. І ці результати - це спільні наші зусилля. Саме ці документи відкривають нам можливості працювати вже в практичній площині і реалізовувати нові підходи в управлінні водними ресурсами.
Не можна не згадати і про розроблений геопортал «Водні ресурси України» - це кропітка робота, але її роль важко переоцінити. Це перші кроки до автоматизованого управління водними ресурсами.
Наостанок, Ірина Овчаренко подякувала колегам з регіонів за наполегливу працю у 2017 році, за те, що вони продовжують виконувати важливу і необхідну місію від повноводного Закарпаття до посушливого Півдня.