08.11.2017 09:41
 Версія для друку

Голова Держводагентства Ірина Овчаренко: питання економічно вигідного і раціонального використання водних ресурсів є актуальними і надважливими на сьогоднішній день у нашій державі

news-image
На цьому наголошувала Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства, під час відкриття XV Міжнародної спеціалізованої виставки «AQUA UKRAINE-2017» у рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».
Голова Держводагентства Ірина Овчаренко у привітальній промові до учасників Конгресу наголошувала на тому, що питання економічно вигідного і раціонального використання водних ресурсів є актуальними і надважливими на сьогоднішній день у нашій державі.
Адже жодна ланка бізнесових процесів не може обійтися без водних ресурсів так, як і жодна людина не може обійтися без води. Висловлювала впевненість, що цей унікальний захід стиратиме бар’єри між владою і бізнесом. Побажала учасникам корисних і цікавих зустрічей, конструктивного діалогу, цікавих проектів та вигідних контрактів.
Після завершення офіційної частини відкриття учасники форуму ознайомилися з експозиціями виставки «AQUA UKRAINE-2017» та оглянули її експонати.
Держводагентством для цьогорічної виставки підготовлено оновлену експозицію. Зокрема, відвідувачі могли за допомогою системи віртуальної реальності здійснити віртуальну екскурсію на споруди Управління Головного Каховського магістрального каналу та Управління каналу Дніпро-Інгулець.
Крім того, відвідувачам доступно презентовано послуги, які надаються водогосподарськими організаціями. Презентовано роботу Автоматизованих інформаційно-вимірювальних систем «Прикарпаття» та «Тиса», геопорталу «Водні ресурси України» та ін. Разом з тим представлено макет зрошувальної системи, зокрема насосної станції та дощувальної машини.
Також відбулася науково-практична конференція «Вода та довкілля», під час якої представники державних, громадських та наукових установ висвітлювали актуальні проблеми, пов’язані з водним фактором.
Розглядали практичні питання покращення якості води та спільно напрацьовували шляхи покращення екологічного стану водойм.
Конференція традиційно об'єднувала небайдужих учасників до досягнення доброго стану водних ресурсів.